samsun nakliyatSAMSUNLULAR nakliyat olarak Bafra içerisinde ev taşımacılığı konusunda profesyonel taşımacılık çözümleri sunmaktayız. Bafrada Taşımacılık konusunda modern hizmet anlayışı ile il içerisinde veya Türkiyenin her yerine hizmet sağlamaktadır. Çalışanlarımızın tamamı hizmeti ile ilgili gerekli eğitimleri dışında iletişim konusunda da gereken eğitimleri almıştır. Çalışanlarımız, müşterilerimize karşı daima saygılı ve anlayışlı davranmaktadır ki bu durum müşteri memnuniyetini önemli ölçüde artırmaktadır.

SAMSUNUN bafra ilçesinde Asansörlü taşımacılık hizmetimiz mevcut olup dilerseniz taşımacılık öncesi evinize gelerek taşımacılığı yapılacak olan eşyaların inceleme işlemlerini eksperimiz gerçekleştirebilmektedir. Eksperimiz hem taşımacılık hem fiyat konusunda sizleri bilgilendirmektedir.

Taşımacılık işlemlerinde evinizin içerisinde yer alan eşyaların paketleme işlemleri talepleriniz doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Eşyalarınızın tamamı Anadolu sigorta kapsamında yüz bin lira teminat ile her türlü zarara karşı sigortalıdır.